KONKURS STAŻOWY Polish Space Fellowship Program

Data: 08.05.2024 Kategoria: Wydarzenia
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

KONKURS STAŻOWY  Polish Space Fellowship Program

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) serdecznie zapraszają do udziału w konkursie stażowym pn. „Polish Space Fellowship Program”, który skierowany jest do studentów ostatniego roku, absolwentów i młodych naukowców.

Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego.

W tegorocznej edycji zaplanowano udział 19 podmiotów z Polski zrzeszonych w ZPSK.

Do konkursu zostało zakwalifikowanych 19 firm:

• Astronika Sp. z o.o.,
  • BitByBit Sp. z o.o.,
  • CloudFerro S.A.,
  • Creotech Instruments S.A.,
  • GMV Innovating Solutions Sp. z o.o.,
  • ICEYE POLSKA Sp. z o.o.,
  • ITTI Sp. z o.o.,
  • KP LABS SP. Z O.O.,
  • Liftero Sp. z o.o.,
  • N7 Space Sp. z o.o.,
  • PIAP Space Sp. z o.o.,
  • QWED Sp. z o.o.,
  • Scanway S.A.,
  • Sener Sp. z o.o.,
  • SmallGIS sp z o.o.,
  • Space Agency Maciej Mysliwiec,
  • Spacive Sp. z o.o.,
  • THORIUM SPACE S.A.,
  • WiRan Sp. z o.o.

Szczegóły dotyczące profili poszukiwanych kandydatów dostępne są na stronie: https://space.biz.pl/staze/

KONKURS DEDKOWANY JEST:

- studentom ostatniego roku,

- absolwentom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera,

- osobom z otwartym przewodem doktorskim

- młodym naukowcom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, doktora nauk technicznych, społecznych lub ekonomicznych,

==>  którzy nie ukończyli 35. roku życia

Nabór zakończy się 19 maja 2024.

Nagrodami w IX edycji Konkursu o Staż – „Polish Space Fellowship Program” są pięciomiesięczne staże w firmach, instytutach badawczych sektora kosmicznego  w Polsce. Przyszły stażysta będzie zatrudniony na umowę zlecenie przy wynagrodzeniu od 4,5 do 5 tys. zł brutto.

Ewaluacje wskazują, iż 80% laureatów poprzednich edycji konkursu znalazło stałe zatrudnienie w firmach, w których wcześniej odbywało staż.

Wyślij CV i wskaż preferowane pierwsze i drugie miejsce odbycia stażu  è na elektroniczny adres poczty Biura Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego: biuro@space.biz.pl, do 19 maja 2024

Ze względów organizacyjnych należy wpisać temat wiadomości: KONKURS O STAŻ, natomiast w nazwie CV imię i nazwisko osoby wraz z nazwą wybranego podmiotu z dopiskiem Konkurs o Staż.

Wszystkie dostępne dokumenty konkursowe znajdują się na stronie internetowej: https://space.biz.pl/staze/

Polish Space Fellowship Program na LinkedIn

psfp_plakat_ix.webp

©2024 Uniwersytet Bielsko-Bialski. Wszystkie prawa zastrzeżone.